Швидкий вибір деталей

Марка авто
Категорії товарів

Категорії Masuma

Рекомендуємо

Автозапчастини «Masuma»

Інтернет магазин masuma.kiev.ua є представником цієї торгової марки в Україні. Ми виробляємо закупівлі безпосередньо від постачальника та з мінімальною націнкою завозимо дані автозапчастини до України. Ми надаємо офіційну гарантію на всю продукцію і в разі потреби робимо своєчасну заміну.

Компанія Masuma є японською маркою та унікальним імпортером автомобільних запчастин для потреб авторинку країн Східної Європи. Masuma має у своєму розпорядженні близько 80 заводів, які розташовуються на території Японії, Тайвані, Кореї та Китаю. Займається постачанням своєї продукції на конвеєрні лінії відомих автовиробників, таких як Toyota, Honda та інші.

Асортимент Masuma — понад 14 000 найменувань у 120 товарних групах: від ходових «витратників» (фільтрів, двірників, ременів, колодок) до складних та затребуваних деталей підвіски, трансмісії, двигуна та кузова. Лінійка Masuma покриває 90% автомобільних запчастин, що потребують регламентної заміни.

masuma.kiev.ua

Запчастини та товари MASUMA у Києві

Надійні запчастини для іномарок із великим ресурсом. Кожна деталь із гарантією 12 місяців. Наші покупці підтверджують, що якість та експлуатаційні характеристики автодеталей цієї торгової марки досить високі, а ціни оптимальні, якщо порівнювати з аналогами інших виробників на полицях у магазинах України.

Відгуки

Новини компанії Masuma